Проведення всеукраїнського туру по містам України з подарунковою акцією від торгівельної марки “Nutella&go”

На запрошення кафедри туризму і готельного господарства в особі доцента М.М. Поколодної  спільно з Головою Профкому студентів Університету Угодніковою О.І. до нас знову завітала компанія «Ферреро Україна» в рамках проведення всеукраїнського туру по містам України з подарунковою акцією від торгівельної марки “Nutella&go”.

Nutella2 

Подробнее...

Вітаємо з успішним захистом дисертації!

Рябев защитаЩиро вітаємо старшого викладача кафедри Туризму і готельного господарства Рябєва Антона Анатолійовича з успішним захистом кандидатської дисертації за спеціальністю 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка!


Тема дисертації «Формування складових розвитку туризму в регіонах України». Науковий керівник – д-р екон. наук, проф. Писаревський Ілля Матвійович.

Бажаємо подальших творчих та наукових успіхів!

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіадизі спеціальності «Туризм»

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіадизі спеціальності «Туризм» пройдено !!!

f olimp215-17 травня вже вдруге студенти кафедри туризму і готельного господарства приймали участь у ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм» яка проходила на базі Київського національного університету харчових технологій.

Подробнее...

Вітаємо із захистом дисертації!

SegedaВітаємо старшого викладача кафедри Туризму і готельного господарства Сегеду Ірину Василівну з захистом кандидатської дисертації за спеціальністю 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка.

Подробнее...

Университет в соцсетях

Kname facebook instagram

Мы в соцсетях

facebook instagram twitter

Сейчас 263 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Баннер Довідника 2018