Вітаємо з новорічними святами!

HNYКолектив кафедри Туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О.М. Бекетова щиро вітає колег, студентів та друзів з прийдешніми святами! 

Миру, добра, міцного здоров'я, здійснення мрій та реалізації планів! Нехай Новий рік принесе багато цікавих подорожей та зустрічей!

Для екскурсійного обслуговування вихідних не існує!

Фото 1У неділю, 16 грудня, студенти кафедри Туризму і готельного господарства проводили учбову тематичну екскурсію на тему «Прогулянка садом Шевченко». Така форма складання екзамену вже стала традиційною для дисципліни «Організація екскурсійної діяльності».

Детальніше...

Стажування викладача кафедри Туризму і готельного господарства у Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University

ХНУМГ_серт12-30 листопада 2018 р. ст. викл. кафедри Туризму і готельного господарства Irina Pisareva пройша науково-педагогічне стажування «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University», що проходило у місті Новий Сонч, Польща.

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція Пріоритети наукових досліджень: теоретична та практична цінність»

туризм27-30 листопада 2018 року представники кафедри Туризму і готельного господарства взяли участь у ІІІ-ій Міжнародній науково-практичній конференції «Пріоритети наукових досліджень: теоретична та практична цінність», що пройшла у Вищій школі бізнесу – Університеті Нешинал-Луїс у місті Новий Сонч, Польща.

Детальніше...

Відкрита лекція з дисципліни «Професійна комунікативна компетентність»

Александрова 261118Відомо, що знання міжкультурних комунікацій — необхідна професійна компетенція управлінця в сфері послуг.  Обґрунтування цього можна було почути на відкритому лекційному занятті з дисципліни «Професійна комунікативна компетентність» к-та педаг. наук, доц-та Александрової Світлани Анатоліївни на тему «Міжкультурні комунікації».

Детальніше...

Апробація наукових висновків за темою магістерської роботи

ХНУМГ ім. О.М. БекетоваМагістрантка Костіна Крістіна виступила на пленарному засіданні Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Перспективи розвитку територій», яка відбулась 22-23 листопада в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

Детальніше...

logo tour kname

Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

Підписка на новини

 

vtour

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

 Баннер Довідника 2018

 

 

Угода на пр

На сайті 106 гостей та користувачі відсутні