Вітаємо з перемогою у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм» магістрантку кафедри Туризму і готельного господарства!

viktorandmaria28 березня 2019 р. на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбулась підсумкова конференція з підведення підсумків ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм».

Read more ...

Відкрита лекція з дисципліни «Маркетинг»

Маркетинг хнумгЯк швидко і відносно недорого розкрутити «зірку», продати товар або запропонувати нову послугу? Замовити придорожній рекламний щит з потрібною інформацією або інший рекламний носій? Як робити рекламу і як рекламувати?

Read more ...

Відкрита лекція з дисципліни «Управління курортами»

Влащенко ОЛКСанаторно-курортний комплекс займає особливе місце в системі господарського комплексу держави, оскільки в ньому відбувається відтворення трудових ресурсів і оздоровлення населення країни, що робить його економічно та соціально значущим. Однією з важливих умов його розвитку є нормативно-правове забезпечення, яке має відповідати його значущості для вирішення соціально-економічних, екологічних та інших проблем.

Read more ...

Вітаємо із перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент»!

Привітання13-15 березня 2019 р. на базі Одеського державного екологічного університету відбулась підсумкова науково-практична конференція з підведення підсумків ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності».

Read more ...

Майстер-класи з в’язання туристських вузлів в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова

1Вузли в‘язали ще за часів неоліту, про що свідчать знахідки у Фінляндії. За історію людства вузли допомагали у господарстві, промислі й навіть мали культове значення! З тонкощами в’язання туристських вузлів студентів Університету під час серії майстер-класів ознайомив Абрамов В.В.

Read more ...

Майстер-клас «Стандарти обслуговування гостей в ресторані» в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова

ХНУМГ ім. О.М. Бекетова26 лютого 2019 року усі бажаючі в інтерактивному форматі змогли ознайомитись з сучасними стандартами ресторанного сервісу на майстер-класі від к-та екон. наук, ас. кафедри Туризму і готельного господарства Соколенко А.С.

Read more ...

Запрошуємо до участі в конференції!

Конф 3 4 2019Запрошуємо школярів, студентів, аспірантів та молодих науковців до участі у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегія розвитку міст: молодь і майбутнє (інноваційний ліфт)», яка відбудеться 3 квітня 2019 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова!

Read more ...

logo tour kname

BUF

Мы в соцсетях

facebook instagram twitter

Подписка на новости

 

vtour

Университет в соцсетях

Kname facebook instagram

Вступ2019

 Справочник 1ка

 

 

Догов на пр

We have 163 guests and no members online