aleksandrovaАлександрова Світлана Анатоліївна

Доцент кафедри туризму та готельного господарства, кандидат педагогічних наук (з 2011 р.).

Закінчила:

-  Харківську державну академію міського господарства в 2000 році за спеціальністю «Економіка підприємства» (денна форма навчання), кваліфікація: економіст,

- Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова в 2016 році за спеціальністю «Туризмознавство» (заочна форма навчання), кваліфікація: спеціаліст з туризмо­знавства .

З 2002 по 2005 рік – працювала за спеціальністю (економіст).

З 2005 року викладач кафедри туризму та готельного господарства Харківського національного університету міського господарства, пошукувач Харківського педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

В 2010 році захистила дисертацію за спеціальністю 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти на тему  «Формування професійно-комунікативної компетентності майбутніх фахівців підприємств туристської індустрії».

В 2013 року присвоєно звання доцента кафедри туризму і готельного господарства.

Викладає навчальні курси « Економіка підприємства», «Професійна комунікативна компетентність», «Технологія готельної справи», «Рекреалогія», «Наукові дослідження в туріндустрії».

Наукові інтереси: формування професійної компетентності студентів, міжкультурні комунікації, управління персоналом.

Автор більше 145 публікацій, з них  27 статей у фахових виданнях, затверджених ВАК України, 1 стаття у Scopus, 4 колективні монографії, 1 підручник (два перевидання) та 1 навчальний посібник, участь у 45 наукових конференціях, більше 65 праць навчально-методичного характеру. Розроблено та впроваджено 3 дистанційних курса.


logo tour kname

Мы в соцсетях

facebook instagram twitter

Подписка на новости

 

Довідник абітурієнта ХНУМГ 2019

Университет в соцсетях

Kname facebook instagram

Вступ2019

 Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

 

 

Догов на пр

We have 279 guests and no members online