Відкрита лекція з дисципліни «Управління курортами»

Влащенко ОЛКСанаторно-курортний комплекс займає особливе місце в системі господарського комплексу держави, оскільки в ньому відбувається відтворення трудових ресурсів і оздоровлення населення країни, що робить його економічно та соціально значущим. Однією з важливих умов його розвитку є нормативно-правове забезпечення, яке має відповідати його значущості для вирішення соціально-економічних, екологічних та інших проблем.

Подробнее...

Вітаємо із перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент»!

Привітання13-15 березня 2019 р. на базі Одеського державного екологічного університету відбулась підсумкова науково-практична конференція з підведення підсумків ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності».

Подробнее...

Майстер-класи з в’язання туристських вузлів в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова

1Вузли в‘язали ще за часів неоліту, про що свідчать знахідки у Фінляндії. За історію людства вузли допомагали у господарстві, промислі й навіть мали культове значення! З тонкощами в’язання туристських вузлів студентів Університету під час серії майстер-класів ознайомив Абрамов В.В.

Подробнее...

logo tour kname

Мы в соцсетях

facebook instagram twitter

Подписка на новости

 

vtour

Университет в соцсетях

Kname facebook instagram

Вступ2019

 Справочник 1ка

 

 

Догов на пр

Сейчас 113 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте