Экскурсия в СковородиновкуАле світ кожної людини не залишається однаковим, він постійно розширюється та вдосконалюється, вбираючи в себе нові знання, збагачується через сприйняття прекрасного, ускладнюється разом із сприйняттям та переосмисленням нових поглядів та ідей. Саме таку нагоду – розширення свого світу – мали студенти кафедри Туризму і готельного господарства в дуже вітряний суботній день 28 березня 2015 року під час відвідування екскурсії в Національний літературно-меморіальний музей Г. С. Сковороди.

Екскурсія була організована викладачами кафедри Туризму і готельного господарства (ас. Гордієнко Т.В., к.г.н., доц. Поколодною М.М., ст. лаборантом Гардаушенко Н.А.) в рамках вивчення циклу професійних дисциплін, зокрема «Туристське краєзнавство» та ознайомлювальної практики студентів першого курсу.

Экскурсия в СковородиновкуВ експозиції залів Музею студенти дізналися про життєвий шлях просвітителя, його основні філософські ідеї та художні твори.

Экскурсия в Сковородиновку
Після огляду Музею екскурсія проходила територією старовинного парку та саду. Студенти пройшли стежками, по яких любив ходити 
Г. С. Сковорода, були оглянуті улюблені місця поета (криницю, 700-літній дуб), місце першого поховання філософа, його могилу, скульптурну «філософську алею».

Экскурсия в Сковородиновку

 

logo tour kname

Мы в соцсетях

facebook instagram twitter

Подписка на новости

 

Довідник абітурієнта ХНУМГ 2019

Университет в соцсетях

Kname facebook instagram

Вступ2019

 Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

 

 

Догов на пр

Сейчас 149 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте