З 12. 05. 2015 по 15.05.2015 р. в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича проходив ІІ-й етап Всеукраїнської студентської Олімпіади за напрямом підготовки «Туризм» спеціальності «Туризмознавство (за видами)».

Від ХНУМГ ім. О. М. Бекетова в Олімпіаді приймали участь в якості члена журі – д.е.н., професор, завідувач кафедри Туризму і готельного господарства Писаревський Ілля Матвійович, та в якості учасників Олімпіади: студентка 5 курсу групи СТУР2014-1 Черних Дар’я Михайлівна та студентка 4 курсу групи ТУР2011-1 – Матвієнко Оксана Вікторівна.

В перший день для учасників була зорганізована оглядова пішохідна екскурсія містом.

Экскурсия по Черновцам

В другий конкурсний день учасники проходили тестування та виконували творче завдання. За сумарними результатами Черних Д.М. посіла 10-те, а Матвієнко О.М. - 16-те місце в Україні та отримали дипломи учасників.

Участницы Олимпиады

Вітаємо дівчат і бажаємо подальших успіхів у навчанні та майбутньому працевлаштуванні!

20 Вступ правила ХНУМГ

Сейчас 175 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте