DSC 0173 Edited

30 червня
 в актовій залі відбулося свято, присвячене закінченню навчання і випуску спеціалістів і магістрів 2015 року у Харківському національному університеті міського господарства імені Олексія Миколайовича Бекетова.

Ми щиро вітали зі значною подією, що сталася в житті випускників та житті Університету. Для них, перегорнулась остання сторінка захоплюючої повісті, під назвою «Студентське життя». Впевнені, що набуті в Університеті знання та вміння нададуть їм можливість відзначитись інтелектуальним потенціалом, здатним вирішувати актуальні проблеми сучасних міст, правильно визначитися у виборі життєвих орієнтирів і громадянської позиції. Їх знання і вміння стануть надійною опорою для подальшого особистого самовдосконалення і самоствердження.

DSC 0225DSC 0260

DSC 0344DSC 0453

На сцені оплесками вітали всіх випускників і тих, хто відмінним навчанням, активною громадською діяльністю примножив славу нашого університету. Ректор, Володимир Миколайович Бабаєв, привітав всіх присутніх в залі та нагородив почесними грамотами тих, ким по праву може пишатися випуск 2015 року.

Освіта і робота за фахом нерозривні поняття, які є невід’ємною частиною нашого життя. Вони однаково важливі для нас особливо зараз, коли знайти роботу не так вже і просто. Більшість випускників університету вже знають, де вони знайдуть місце застосування своїх знань та сил. Тому виступ Директора проектного та науково-дослідного інституту «Харківпромбуд» НДІ «Проект» Удовіченко Олександра Степановича, підтвердив високу кваліфікацію наших випускників, які вже працюють за фахом.

Стало доброю традицією в цей святковий та важливий момент життя отримати добре напуття від випускників університету минулих років та ведучих фахівців нашого міста і України. Випускників вітали керівник служби по роботі з персоналом Науково-виробничої фірми «Екотон» - Агафонова Олена Миколаївна та мама випускниці факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Ксенії Кіктьової - Ольга Анатоліївна, випускниця нашого університету.

Студентське життя – світлі роки і за цей час дехто встигає набути не тільки знання, а й запалитись вогником творчості та спортивних змагань. Всіх хто хоче жити яскраво, хто знаходить сили і натхнення, мають не байдуже ставлення до громадського життя, щоб завжди бути разом єдиною командою – командою Університету - привітали Голова первинної профспілкової організації студентів Угоднікова Олена Ігорівна та голова Студентського Сенату Університету - Дарина Миколаївна Вершиніна, та нагородили активних учасників студентського самоврядування, громадського, творчого та спортивного життя Університету.

Кульмінацією свята стало привітання деканів факультетів. З величезною вдячністю випускники подарували їм квіти за терпіння, турботу і любов!

Покидаючи університет, випускники залишають частку свого серця у рідних стінах. Тому заключною нотою свята, під стук серця, стало створення «Великого серця» на сцені винуватцями свята. Вони голосно, від щирого серця сказали: «Дякуємо тобі, Університете!» - традиційно скинувши до гори свої «магістерські капелюхи».

DSC 0207 Edited vypusk2015 23

Вітаємо випускників із закінченням Університету і бажаємо їм нових здобутків, незгасаючої енергії та невтомності, щастя, успіхів і усього найкращого!

Переглянути фотозвіт

Сейчас 246 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте