TForum 2015 0Завiдувач кафедри кафедри Туризму i готельного господарства професор Писаревський Iлля Матвiйович i доцент Кафедри Андренко Iрина Борисiвна взяли участь у роботi VII-ого Мiжнародного туристського форуму «Харкiв: партнерство в туризмi».

VII-ий Мiжнародний туристський форум «Харкiв: партнерство в туризмi» вiдбувся 24-25 вересня 2015 року у Харковi за участю iноземних мiст-партнерiв та побратимiв Харкова.

Фахiвцi профiльноi кафедри Туризму i готельного господарства ХНУМГ ім. О. М. Бекетова  прийняли участь у роботi Мiжнародноi конференцii «Тенденцiї та перспективи розвитку сфери гостинностi сучасного мiста», що була запланована в рамках Форуму.

Писаревский  TForum 2015 3  TForum 2015 8

В межах заходу було проведено двi панельнi дискусii «Державно-приватне партнерство  форми спiвпрацi у сферi туризму» i «Дiловий i подiєвий туризм: тенденцiї i перспективи розвитку», в ходi яких було обговорено актуальнi проблеми i тенденцiї у сферi туризму i гостинностi.

На форумі також була представлена ​​інформаційно-презентаційна експозиція туристського потенціалу іноземних міст-партнерів.

Більш детально про захід можна дізнатися тут

Переглянути фотозвіт

Сейчас 216 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте