073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

TForum 2015 0Завiдувач кафедри кафедри Туризму i готельного господарства професор Писаревський Iлля Матвiйович i доцент Кафедри Андренко Iрина Борисiвна взяли участь у роботi VII-ого Мiжнародного туристського форуму «Харкiв: партнерство в туризмi».

VII-ий Мiжнародний туристський форум «Харкiв: партнерство в туризмi» вiдбувся 24-25 вересня 2015 року у Харковi за участю iноземних мiст-партнерiв та побратимiв Харкова.

Фахiвцi профiльноi кафедри Туризму i готельного господарства ХНУМГ ім. О. М. Бекетова  прийняли участь у роботi Мiжнародноi конференцii «Тенденцiї та перспективи розвитку сфери гостинностi сучасного мiста», що була запланована в рамках Форуму.

      Писаревский  TForum 2015 3  TForum 2015 8

В межах заходу було проведено двi панельнi дискусii «Державно-приватне партнерство  форми спiвпрацi у сферi туризму» i «Дiловий i подiєвий туризм: тенденцiї i перспективи розвитку», в ходi яких було обговорено актуальнi проблеми i тенденцiї у сферi туризму i гостинностi.

На форумі також була представлена ​​інформаційно-презентаційна експозиція туристського потенціалу іноземних міст-партнерів.


Більш детально про захід можна дізнатися тут 

Переглянути фотозвіт

Мы в соцсетях

facebook instagram twitter

logo tour kname

Университет в соцсетях

Kname facebook instagram

Обложки для Facebook

КОНФЕРЕНЦІЇ

20 Вступ правила ХНУМГ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

 

Сейчас один гость и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте