tsmcCZ0EUzU26 вересня 2015 року Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова виступив одним із п’ятнадцяти учасників освітнього проекту «Ніч науки», який проводився під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Зокрема, в Університеті було презентовано наукові досягнення в сфері житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури, сучасних лабораторій BIM-технологій, Світлового дизайну, які не мають аналогів в Україні.

Гостям була надана можливість прослухати екскурсії за наступними об’єктами:

- виставковий комплекс освітнього центру «Мегаполіс», де презентовані інноваційні технології виконані студентами, аспірантами та викладачами Університету, які активно використовуються у роботі комунальних, будівельних підприємств для життєзабезпечення міст та територій;

- виставка студентських робіт новітніх архітектурних рішень;

- перша в Україні лабораторія «ВІМ-технологій», де презентовано технології інноваційного трьохмірного моделювання будівель;

- майстерня для проведення випробувань моделювання світлового середовища; інженерна лабораторія; демонстраційний зал і експериментальний майданчик для студентів у лабораторії «Світлового дизайну», де представлені всі рівні і підходи в дослідженні техніки освітлення - робота з інтер'єром, архітектурними формами, відкритим простором, площинними композиціями, прийомами постановочного, сценічного та художнього освітлення.

Для абітурієнтів також презентовані можливості, які надає Університет своїм студентам щодо участі у програмах обмінів та стажувань за кордоном, отримання грантів, участі у науково-дослідній роботі, інноваційних розробках, розвитку власних творчих та спортивних здібностей, розвитку лідерських якостей.

Зокрема, в рамках «Ночі науки» в Університеті було презентовано наукові досягнення в сфері житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури, сучасних лабораторій BIM-технологійСвітлового дизайну, які не мають аналогів в Україні.

Гостям була надана можливість прослухати екскурсії за наступними об’єктами:

- виставковий комплекс освітнього центру «Мегаполіс», де презентовані наукові досягнення Університету, виконані студентами, аспірантами та викладачами інноваційні технології, які активно використовуються у роботі комунальних, будівельних підприємств, для життєзабезпечення міст та територій;

- виставка студентських робіт новітніх архітектурних рішень;

image005

Для абітурієнтів презентовані можливості, які надає Університет своїм студентам щодо участі у програмах обмінів та стажувань за кордоном, отримання грантів, участі у науково-дослідній роботі, інноваційних розробках, розвитку власних творчих та спортивних здібностей, розвитку лідерських якостей.

В рамках заходу Університет відвідали понад 600 школярів, почесним гостем став Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку Вольфганг Мессінгер. Гості відзначили високий рівень матеріально-технічної бази Університету, унікальність лабораторного фонду, розвиток науково-дослідної та освітньої роботи.

image007

Подарунком для учасників «Ночі науки» стала також можливість виграти два квитки на прем’єрний фільм «Еверест», які будуть розіграні на сторінці у соціальній мережі «ВКонтакті» «Алексей Бекетов».

Волонтерами від кафедри Туризму і готельного господаства виступили ст. викладач Кравець О.М. та асистент Угоднікова О. І.

26.09.2015    26.09.2015 2

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова завжди готовий презентувати свої досягнення для наших гостей. Тож, ми запрошуємо усіх, хто цікавиться наукою ще раз завітати до Університету вже на день відкритих дверей, який відбудеться 10 жовтня 2015 року. Наші двері для вас завжди відкриті!

Сейчас 146 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте