Круглий стіл19 листопада 2015 р. представники кафедри Туризму і готельного господарства  завідувач, д.е.н., проф. Писаревський І.М. та заступник завідувача з напряму «Туризм» доц., к.г.н., Поколодна М.М. – прийняли участь у засіданні круглого столу «Інновації в туристичній діяльності».

Захід був зініційований ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» за підтримки Департаменту культури і туризму ХОДА. Провідною метою даної зустрічі стало об’єднання зусиль представників вищих навчальних закладів, які ведуть профільну підготовку кадрів для сфери туризму і гостинності, діяльності обласного туристсько-інформаційного центру та владних структур для подальшого плідного розвитку туризму на Харківщині.

В ході жвавої дискусії були обговорені питання підтримки кластерних ініціатив щодо розвитку туризму в Харківській області, можливості впровадження ретроінновації, як способу залучення туристів, створення кулінарного бренду Харківщини, а також шляхи подальшої співпраці між ВНЗ і ОКЗ ХОМЦТ. Серед них найбільш дієвими напрямами роботи були визначені:

1. Розробка плану спільних дій на 2016 рік.
  2. Проведення спільних засідань кафедр на базі ОКЗ ХОМЦТ.
  3. Проведення навчального семінару з написання проектів та участі у міжнародних грантах.
  4. Просування студентських проектів і ініціатив.

Виступ Писаревського

Слід зазначити, що даний захід є гарним продовженням спільної роботи кафедри з ОКЗ ХОМЦТ. Так, лише з початку цього навчального року було реалізовано декілька сумісних ініціатив: студенти Кафедри в якості волонтерів працювали на урочистому святкуванні Всесвітнього дня туризму, приймали участь в апробації нового екскурсійного маршруту «Харків – місто ракетно-космічної слави», представники Кафедри залучалися в якості експертів щодо впровадження нового туристського маршруту «Зелене кільце Слобожанщини», доц. Поколодна М.М. веде підготовку на курсах екскурсоводів, започаткованих ОКЗ ХОМЦ спільно з ДП «Учбово-консультаційний центр» Міністерства культури України.

Сейчас 183 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте