відеоконференція 2016

Шановні колеги, учнівська молодь 9-11 класів!

17 лютого 2016 року з 14.00 до 15.00 в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова (м. Харків, вул. Революції 12, Конференц-зал №2) факультет Менеджменту проводить відеоконференцію на тему: «Навчайся, створюй та думай!».

До участі в заході запрошуються: учні 9-11 класів, лідери учнівського самоврядування м. Харкова та Харківської області, слухачі шкіл розвитку Університету.
Для бажаючих прийняти участь в конференції онлайн необхідно пройти реєстрацію на сайті Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова за посиланням на сайті університету http://www.kname.edu.ua/index.php (нижній лівий кут).

Реєстрація учасників конференції розпочнеться 16.02.16 о 14.00 годині (інструкція для реєстрації та участі у відео-конференції додається на сайті у самому посиланні). Пароль для реєстрації 777.

Тестове підключення відбудеться 16.02.16 о 14.00 годині.
Модератор – Співробітник Центру доуніверситетської освіти і кар’єри ХНУМГ імені О.М.Бекетова, Ярош Олена Сергіївна тел. +38(057) 707-30-22, e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

На відеоконференції Ви можете дізнатись:

• Все про ХНУМГ імені О.М.Бекетова
  • Умови вступу
  • Спеціальності та напрямки факультету
  • Проходження практики на підприємствах
  • Стажування студентів за міжнародними програмами
  • Студентське дозвілля, участі студентів в органах студентського самоврядування
  • Спорт та творче дозвілля студентів
  • Життя студентського містечка
  • Здоров’я студентів
  • Школи розвитку учнівської молоді
  • Умови вступу і дистанційне навчання