Писаревський та Новікова
17 лютого 2016 р. в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулася відеоконференція для учнів випускних класів шкіл м. Харкова та Харківської області.

Мета конференції – презентація ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та популяризація серед учнівської молоді напрямів і спеціальностей факультета Менеджменту.

У конференції взяли участь: декан факультету, завкафедри Туризму і готельного господарства, д.е.н., проф. Писаревський І. М.; завкафедри Менеджменту і адміністрування, д.е.н., проф. Новікова М. М.; завкафедри Іноземних мов, к.філ.н, доц. Ільєнко О.Л.; к.ф.-м.н., доц. Костенко О. Б. (кафедра Прикладної математики та інформаційних технологій), голова профбюро факультета Менеджменту Заварзіна В. А., викладачі, випускники і студенти кафедр.
     Vkonf 2  Vkonf 7  Vkonf 3

На відео-зв’язок із факультетом вийшли представники загальноосвітніх закладів м. Харкова та Харківської області. Зі словами привітання до присутніх та школярів звернувся декан факультету Писаревський І.М., який розповів про основні аспекти освітньої діяльності Університету, висвітив перелік спеціальностей та напрямів діяльності факультету, прокоментував умови вступу та працевлаштування по закінченню навчання в державному та приватному секторах України, а ткож за кордоном. Кафедри факультету презентували напрями підготовки, магістерські програми, досягненнями випускників, відповіли на запитання інтернет-чату.

Vkonf 5  Vkonf 8

На прямий інтернет-зв'язок з учасниками конференції вийшли випускники факультету, які поділилися досвідом навчання в Університеті. К.е.н. Гуляк Р. Е., який навчається в рамках докторської програми при Остравському університеті (Чехія), ґрунтовно розповів про перспективи міжнародної наукової діяльності. Менеджер відділу продажів туроператора «Mouzenidis Travel» Чумак А. С. (м. Астана, Казахстан) поділився власним досвідом застосування отриманих в Університеті знань в практичній діяльності за кордоном.

Guliak  Chumak

Детальну інформацію про кафедри факультета Менеджменту представлені на офіційних сайтах кафедр та в соцмережах.

Навчайся, створюй та думай та долучайся до нашої команди!

Сейчас 148 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте