073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

Наумова 13 квітня 2016 року в Національному університеті харчових технологій м. Київа відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом «Готельно-ресторанна справа» 2015/16 н.р.

Проведенню підсумкової конференції передувало попереднє рецензування робіт конкурсною галузевою комісією, за результатами якого були визначені претенденти на перемогу і запрошені до участі в підсумковій конференції для захисту своїх наукових досліджень.

З 31-єї роботи, що були подані на Конкурс, на перемогу претендували сім кращих робіт студентів вищих навчальних закладів з усієї України. Наукова робота студентки групи МГКТС14-1 кафедри Туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Наумової Світлани Сергіївни на тему «Формування іміджу готельного підприємства (на прикладі готелю «Прем’єр Готель Аврора» м. Харків)» посіла ІІІ місце. Науковий керівник – канд. екон. наук, доц. Влащенко Наталія Миколаївна – нагороджена грамотою за активну участь у роботі цього Конкурсу.

Грамота ВлащенкоДиплом Наумовой  

Бажаємо не зупинятися на досягнутому й успіхів у всіх починаннях!

Мы в соцсетях

facebook instagram twitter

logo tour kname

Университет в соцсетях

Kname facebook instagram

Обложки для Facebook

КОНФЕРЕНЦІЇ

20 Вступ правила ХНУМГ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

 

Сейчас 138 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте