Переяславль 114-15 квітня 2016 року доценти кафедри Туризму і готельного господарства Абрамов В. В. та Поколодна М. М. приймали участь в XIV Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми і перспективи фізичного виховання, спорту і туристсько-краєзнавчої роботи в закладах освіти», яка проходила в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

На конференції доцент Абрамов В.В. на пленарному засіданні виступав з доповіддю на тему «Дослідження стану розвитку активного виду туризму серед людей з обмеженими фізичними можливостями та перспективи його розвитку в Україні».

Абрамов   Поколодна

Доцент Поколодна М.М. оприлюднила результати спільних досліджень з доцентом Абрамовим В.В. на тему «Питання доречності використання деяких термінологічних конструкцій в сучасному туризмознавстві».

Обидві доповіді викликали жвавий інтерес серед учасників та призвели до розгортання наукової дискусії, що свідчить про актуальність тематики наукових досліджень кафедри Туризму і готельного господарства.

В рамках програми конференції Абрамов В.В. та Поколодна М.М. як справжні туристи, незважаючи на дощову погоду, здійснили екскурсію до Переяслав-Хмельницького Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини і пересвідчилися, що цей туристський об’єкт володіє величезним пізнавальним потенціалом і потребує більш ретельного вивчення. В зв’язку з чим виникла ідея організації екскурсійного туру для студентів Кафедри, розроблено маршрут та обрані інші об’єкти відвідування. Здійснення туру заплановано на початок нового навчального року.

Музей  Церква

Абрамов В.В. та Поколодна М.М. висловлюють щиру подяку колегам – викладачам Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди за бездоганну організацію заходу та щиросердечний прийом. Сподіваються на подальшу плідну співпрацю та запрошують взяти участь у заходах, що проводяться в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

20 Вступ правила ХНУМГ

Сейчас 54 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте