Участники стола21 квітня 2016 року студенти-магістри кафедри Туризму і готельного господарства разом із своїми викладачами доц. М.М. Поколодною та доц. В.В. Абрамовим приймали участь у круглому столі «Інновації і найкращі рішення для активного та екологічного туризму України» зорганізованому Українською асоціацією активного і екологічного туризму, Харківським обласним інформаційно-туристським центром та Департаментом культури і туризму Харківської облдержадміністрації.

В круглому столі приймали участь фахівці всіх зацікавлених структурних складових даного сегменту туризму: спортивно-туристські клуби, національні природні парки, садиби зеленого туризму, засоби розміщення, екскурсоводи, об’єкти активного відпочинку, навчальні заклади, туристично-інформаційні центри, фахівці структурних підрозділів з питань туризму місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, туристичні фірми, громадські організації.

Під час круглого столу були оприлюднені доповіді які стосувалися найбільш актуальних та проблемних питань розвитку активного та екологічного туризму в країні, зокрема «Україна: країна для пригод та туризму» (доповідач: Підмогильний С. – голова Правління української асоціації активного та екологічного туризму) та «Роль установ природно-заповідного фонду в розвитку активного та екологічного туризму» (доповідач: Тестов П. – турклуб «Гряда»).

Карта Украині

Також учасники круглого столу поділилися досвідом організації екологічного і активного туризму на території Харківської області. Так була висвітлена туристська робота в трьох національних природних парках Харківщини «Слобожанський», «Гомільшанські ліси», «Дворічанський», окреслений досвід роботи Ізюмського центру екологічного туризму, еколого-туристичного клубу «Слідопити», Харківського гірськолижного центру «Альпійська долина», екологічної бази відпочинку «Малинівка», досвід організації активних подорожей Федерації альпінізму і скелелазіння Харківської області, досвід роботи найпопулярнішої тематичної інтернет –площадки «Харків турист».
Даний захід в основному слугував меті знайомства учасників - організаторів даного виду туризму, його популяризації та розвитку в Харківській області.

Зроблені доповіді, оптимізм та наполегливість, віра в власну справу настільки вразили присутніх, що дехто з магістрів навіть задумався над майбутньої темою дипломної роботи. Викладачі та студенти кафедри щиро дякують організаторам за надану можливість приймати участь у бездоганно зорганізованому представницькому форумі та сподіваються на подальшу плідну співпрацю.

Більш детально ознайомитися з матеріалами круглого столу можливо на сайті Української асоціації екологічного та активного туризму

Сейчас 147 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте