Подяка за участь в Олімпіаді11-13 травня 2016 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувся ІІ-ий етап Всеукраїнської студентської Олімпіади з туризмознавства. В складі команди Університету участь в заході приймали доцент кафедри Туризму і готельного господарства, к-т геогр. наук, Поколодна Марія Миколаївна – член журі Олімпіади та студентки 4-го курсу групи ТУР2012-1 Хорохоріна Валерія та Заварзіна Валерія.

В цілому в Олімпіаді приймали участь 61 учасник, які представляли 35 навчальних закладів зі всієї України.
Олімпіадні завдання мали два рівня складності: на першому студентам було запропоновано вирішити комплексне творче завдання, спрямоване на розробку туру та обчислення його вартості; на другому – розв’язання тестових завдань.

Дівчата готуються до написання творчого завдання  Диплом Заварзина Нагородження Заварзіної Ми переможці

Наші дівчата виступили дуже вдало і обидві показали високі результати, за що були нагороджені подяками за участь в Олімпіаді. А студентка Заварзіна Валерія виборола ІІІ-тє місце в загальному рейтингу! Вітаємо Валерію та весь педагогічний склад Кафедри з заслуженою перемогою та передаємо щирі вітання та подяку всім учасникам, шановним колегам-організаторам, викладачам та керівництву Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за щиросердечний прийом, цікаву екскурсійну програму (який же туризм без екскурсій!) та неоціненну працю в справі організації заходу такого масштабу.

Сейчас 92 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте