Днепр07.10.2016 р. кафедрою Туризму і готельного господарства був зорганізований виїзний профорієнтаційній захід в м. Дніпро до Державного вищого навчального закладу «Дніпропетровський транспортно-економічний коледж» (ДВНЗ «ДТрЕК»).

Кафедра має багаторічні тісні зв’язки з цим навчальним закладом, завдяки чому до Університету щорічно вступають з метою продовження освіти по денній і заочній формам навчання його випускники за спорідненими спеціальностями.

В цьому році доцент Поколодна М. М. і ст. лаборант Гардаушенко Н. А. провели презентацію Кафедри для студентів-випускників і студентів 3-ого курсу по спеціальностям: «Туризм», «Ресторанне обслуговування» і «Готельно-ресторанна справа».

Керівництво Кафедри висловлює щиру подяку адміністрації Коледжу та особисто Чернишовій Олені Володимирівні та Хазнаферовій Людмилі Олександрівні за відмінну підготовку фахівців, щиросердечний прийом та надану можливість проведення профорієнтаційного заходу.

Дякуємо за співпрацю і до нових зустрічей ДТрЕК!

20 Вступ правила ХНУМГ

Сейчас 256 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте