Aurora201719 червня 2017 року у межах навчальної практики «Вступ до фаху» у супроводі ст. викладача Кафедри Кравець О. М. студенти груп ТУР16-1,2 та МГКТС16-1 відвідали «Premier Hotel Aurora»

Розташований у центрі міста готель «Premier Hotel Aurora» надає гостям для розміщення комфортабельні готельні номери, послуги ресторану високої кухні «Аристократ» та бару «Brasserie», престижні площадки для проведення ділових заходів і подій. Як і усі готелі бренду «Premier Hotels & Resorts», готель «Aurora» характеризується професійним та якісним сервісом.

Екскурсію по готелю проводила випускниця Кафедри Маренич Ірина – співробітник відділу маркетингу. Студенти ознайомилися з номерним фондом та інфраструктурою готелю, отримали вичерпну інформацію щодо переліку послуг та спеціальних пропозицій, надаваних готельним підприємством.

Висловлюємо щиру подяку керівництву готелю та Ірині Станіславівні за організацію і проведення заходу!

Сейчас 142 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте