Vistavka2017 3ХНУМГ ім. О. М. Бекетова презентував авторські екскурсійні маршрути на туристській виставці, а студенти-волонтери заспівали біля вогнища під гітару із заступником голови Харківської обласної державної адміністрації

2 червня 2017 р. у презентаційно-виставковому центрі «РАДМИР ЭКСПОХОЛЛ» відбулося урочисте відкриття виставки «Харківщина: туристичні відкриття». Тема року заходу: спортивний туризм.

Image 2 Vistavka2017 4

Кафедра Туризму і готельного господарства презентувала на виставці авторські екскурсійні маршрути Харківщиною: пішохідний маршрут «Харків: історія, яку замовчували», велосипедний «Спадок Бекетова» та водний маршрут Сіверським Донцем.

Родзинкою експозиції Кафедри стала інсталяція відпочинку у палатках із піснями біля вогнища під гітару та туристської їжею. Сфотографуватися та спробувати справжнє туристське життя «на смак» міг кожен бажаючий. Не став виключенням і заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Валерійович Бабічев.

Vistavka2017 1 Vistavka2017 0

На виставці презентували туристський потенціал усіх районів Харківської області та ще 15-ти міст України. Сподіваємося, ця виставка стане щорічною, що допоможе розвиткові туристського потенціалу Харківщини.

Переглянути фотозвіт

Сейчас 185 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте