Конкурс студенстських наукових робіт20 березня 2018 року на базі Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця відбулась підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм».

За результатами конференції призові місця посіли студентки кафедри Туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О. М. Бекетова:

• студ. гр. М МГКТС2017-2 Матохіна Карина Сергіївна – тема роботи «Розробка стратегії сегментного позиціонування турпідприємства» (науковий керівник – ст. викл. Кравець О. М.) – 2-ге місце;
  • студ. гр. МГКТС2014-1 Саєнко Крістіна Олегівна – тема роботи «Дослідження розвитку туристсько-рекреаційного комплексу (на прикладі Тернопільської області)» (науковий керівник – доц., к-т екон. наук – Влащенко Н. М.) – 3-тє місце.

Вітаємо переможниць!

Щиро вітаємо дівчат та їх наукових керівників з перемогою, пишаємося та бажаємо подальших наукових успіхів!

Сейчас 283 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте