073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

СертифікатДоцент кафедри Туризму і готельного господарства Краснокутська Ю.В. склала мовний тест Cambridge ВЕС на рівень С1.

 

Кембриджські екзамени з англійської мови (Cambridge English) належать до групи найвідоміших екзаменів з англійської мови для іноземців, розроблені Кембриджським університетом. Кембриджські сертифікати, які отримують кандидати, що успішно склали ці іспити, визнаються багатьма міжнародними університетами та компаніями як підтвердження стандартів володіння англійською мовою.

Доцент кафедри Туризму і готельного господарства Краснокутська Юлія Вадимівна успішно склала екзамен Cambridge BEC (Business English Certificates), спрямованого на оцінювання ділової англійської мови, та отримала сертифікат рівня С1 згідно Загальноєвропейським компетенціям володіння іноземною мовою (CEFR).

Екзамен проводився на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, визнаного Кембриджським університетом як Центр оцінювання рівня володіння діловою англійською мовою.

Мы в соцсетях

facebook instagram twitter

logo tour kname

Университет в соцсетях

Kname facebook instagram

Обложки для Facebook

КОНФЕРЕНЦІЇ

20 Вступ правила ХНУМГ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

 

Сейчас 187 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте