СертифікатДоцент кафедри Туризму і готельного господарства Краснокутська Ю.В. склала мовний тест Cambridge ВЕС на рівень С1.

 

Кембриджські екзамени з англійської мови (Cambridge English) належать до групи найвідоміших екзаменів з англійської мови для іноземців, розроблені Кембриджським університетом. Кембриджські сертифікати, які отримують кандидати, що успішно склали ці іспити, визнаються багатьма міжнародними університетами та компаніями як підтвердження стандартів володіння англійською мовою.

Доцент кафедри Туризму і готельного господарства Краснокутська Юлія Вадимівна успішно склала екзамен Cambridge BEC (Business English Certificates), спрямованого на оцінювання ділової англійської мови, та отримала сертифікат рівня С1 згідно Загальноєвропейським компетенціям володіння іноземною мовою (CEFR).

Екзамен проводився на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, визнаного Кембриджським університетом як Центр оцінювання рівня володіння діловою англійською мовою.

logo tour kname

Мы в соцсетях

facebook instagram twitter

Подписка на новости

 

Довідник абітурієнта ХНУМГ 2019

Университет в соцсетях

Kname facebook instagram

Вступ2019

 Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

 

 

Догов на пр

Сейчас 186 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте