IMG 2197Шановні харків’яни і гості нашого міста!
Школярі і батьки, вчителі і підприємці – усі, кого цікавить університетська освіта та інтелектуальне життя Харкова!

ХНУМГ ім. О. М. Бекетова оголошує безпрецедентну акцію: ми запрошуємо всіх бажаючих відвідати університетський простір у зручний для вас час і у вподобаний вами спосіб.

Загальновідомо, що університет – це не просто виш. З моменту свого виникнення університети стали осередком діяльності інтелектуальної еліти епохи і центром культурного життя міст. Двері класичного університету завжди були відчинені для відвідувачів звідусіль. До університету йшли пішки з усіх куточків країни і навіть з інших країн, щоб відвідати лекцію видатного професора, поспілкуватися з відомим вченим або просто відчути цей дух – дух студентського братства. Кожен бажаючий міг завітати до університету, незважаючи на те, навчається він тут чи ні, скільки йому років, звідки він приїхав. І сьогодні ми повертаємося до цієї традиції на новому рівні – адже сучасний світ науки прагне до розширення обріїв – і відкриваємо новий простір для корисних знайомств і вільного спілкування: #BeketovOpenSpace.

Сейчас 154 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте