На запрошення кафедри туризму і готельного господарства в особі доцента М.М. Поколодної  спільно з Головою Профкому студентів Університету Угодніковою О.І. до нас знову завітала компанія «Ферреро Україна» в рамках проведення всеукраїнського туру по містам України з подарунковою акцією від торгівельної марки “Nutella&go”.

Nutella2

Nutella1

На цей раз акція проходила біля гуртожитку № 5. Для всіх охочих компанія «Ферреро Україна» з запальним ведучим під сучасні молодіжні треки у виконанні діджея абсолютно безплатно провела дискотеку з грайливими конкурсами і смачнючими призами від “Nutella&go”. Зарядившись гарним настроем  і смаколиками студентів запросили на вже традиційну «Ніч кіно у гуртожитку», зорганізовану Профкомом студентів Університету. До речі, все як у справжньому кінотеатрі – великий екран, попкорн та пепсі – все включено !

А на додаток ще й розіграш білетів у театр – недарма ж робота нашого профкому визнана найкращою в Україні. Долучайтесь до наших заходів і у Вас також буде гарний святковий настрій!

Nutella3

Сейчас 240 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте