ХНУМГ ім. О.М. БекетоваМагістрантка Костіна Крістіна виступила на пленарному засіданні Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Перспективи розвитку територій», яка відбулась 22-23 листопада в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

Тема доповіді: «Маркетингові технології формування іміджу міста Харкова».

Науковий керівник: к-т екон, наук, доц. Оболенцева Лариса Володимирівна.

Основні тематичні напрями Конференції - актуальні питання, які стосуються регіонального розвитку у системі державного управління та місцевого самоврядування; економічних, інформаційних, екологічних та соціальних аспектів розвитку територій; управління проектами та програмами розвитку територій тощо.

Організаторі проведення - Рада молодих вчених ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, а також: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна та Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Сейчас 197 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте