Привітання13-15 березня 2019 р. на базі Одеського державного екологічного університету відбулась підсумкова науково-практична конференція з підведення підсумків ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності».

За результатами конференції студентка групи ММГКТС2018-1 факультета Менеджменту кафедри Туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Криковцова Валерія Віталіївна з науковою роботою на тему «Організація туристсько-екскурсійної діяльності на особливо охоронюваних природних територіях Харківського регіону» (науковий керівник – доц. Полчанінова Ірина Леонідівна) – призер та дипломант ІІІ ступеня!

photo Криковцова photo вручение

photo диплом photo подяка

photo сертификат

Щиро вітаємо Валерію та її наукового керівника з перемогою, пишаємося та бажаємо подальших успіхів!

20 Вступ правила ХНУМГ

Сейчас 145 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте