IMG 027015 березня 2019 р. делегація кафедри Туризму і готельного господарства відвідала виробничу екскурсію на Харківський пивний завод «Рогань».

В рамках екскурсії по цехах заводу досвідченим екскурсоводом був продемонстрований повний технологічний цикл приготування пива, наведені цікаві факти з історії пивоваріння. Учасників ознайомили з портфелем брендів і географією виробництва об'єднаної компанії AB InBev Efes й основними сортами пива заводу, оцінити достоїнства яких усі змогли під час дегустації.

IMG 0139 IMG 0187 IMG 0266

Екскурсію відвідали студенти спеціальності «Туризм» та викладачі Гардаушенко Н.А., Карюк А.О., Кравець О.М., Писарева І.В., Поколодна М.М., Рябєв А.А.

IMG 0148 IMG 0268

Наразі пивзавод «Рогань» є одним з найпотужніших пивоварних заводів України, який належить лідеру українського пивоварного ринку – компанії AB InBev Efes – спільному підприємству найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і найбільшій пивоварній компанії Туреччини Anadolu Efes.

У групі компаній Anheuser-Busch InBev працюють близько 180 000 співробітників по всьому світу. Компанія традиційно розвиває свій бізнес, виходячи з принципів корпоративної соціальної відповідальності й приділяє велику увагу пошуку шляхів скорочення негативного впливу на зовнішнє середовище, просуває культуру відповідального споживання алкоголю, будує відкриті та чесні відносини з суспільством. Наразі ведуться переговори з адміністрацією компанії щодо проведення лекції для студентів Університету.

Сейчас 193 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте