Влащенко ОЛКСанаторно-курортний комплекс займає особливе місце в системі господарського комплексу держави, оскільки в ньому відбувається відтворення трудових ресурсів і оздоровлення населення країни, що робить його економічно та соціально значущим. Однією з важливих умов його розвитку є нормативно-правове забезпечення, яке має відповідати його значущості для вирішення соціально-економічних, екологічних та інших проблем.

Саме цим питанням було присвячене відкрите заняття з дисципліни «Управління курортами» к-та екон. наук, доц-та Влащенко Наталії Миколаївни на тему «Державне регулювання і нормативно-правове забезпечення санаторно-курортної діяльності в Україні». Заняття відбулось 20 березня 2019 року для гр. ММГРС2018-1,2.

Згідно з планом лекції були висвітлені наступні питання:

1. Нормативно-правове забезпечення санаторно-курортної діяльності в Україні.
2. Ліцензування, стандартизація і сертифікація санаторно-курортних послуг.
2.1 Ліцензування санаторно-курортних послуг.
2.2 Стандартизація і сертифікація санаторно-курортних послуг.
2.3 Акредитація санаторно-курортних закладів.
3. Федерація профспілок України та її діяльність щодо захисту прав працюючих громадян.
4. Порядок планування і розподілу путівок через Фонд соціального страхування.

В процесі проведення лекції біла використана презентація та роздатковий матеріал, який висвітлював практичні приклади щодо здійснення ліцензування, стандартизації і сертифікація санаторно-курортних послуг.

На занятті були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри Туризму і готельного господарства. Заняття було проведене на високому педагогічному рівні й одержало схвальні відгуки.

Сейчас 228 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте