Маркетинг хнумгЯк швидко і відносно недорого розкрутити «зірку», продати товар або запропонувати нову послугу? Замовити придорожній рекламний щит з потрібною інформацією або інший рекламний носій? Як робити рекламу і як рекламувати?

Саме цим питанням було присвячене відкрите заняття з дисципліни «Маркетинг» к-та екон. наук, доц-та Колонтаєвського Олега Петровича на тему «Реклама туристичного продукту».

Заняття відбулось 21 березня 2019 року для гр. ТУР2015-1,2.

Згідно з планом лекції були висвітлені наступні питання:

1. Історія реклами.
  2. Основні принципи реклами в туристичному бізнесі.
  3. Розроблення рекламної кампанії туристичного агенства.
  4. Дослідження ефективності реклами.

В процесі проведення лекції біла використана презентація, яка висвітлювала практичні приклади щодо здійснення реклами туристичних послуг.

На занятті були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри Туризму і готельного господарства. Заняття було проведене на високому педагогічному рівні й одержало схвальні відгуки.

20 Вступ правила ХНУМГ