viktorandmaria28 березня 2019 р. на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбулась підсумкова конференція з підведення підсумків ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм».

За результатами конференції магістрантка кафедри Туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Зьома Маргарита Володимирівна з науковою роботою на тему «Перспективи розвитку кінного туризму (на прикладі Харківської області)» нагороджена дипломом II ступеня.

Науковий керівник к.е.н., доц. Радіонова Ольга Миколаївна отримала подяку організаторів Конкурсу за підготовку переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм».

dip 01 0002 min

Сейчас 232 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте