IMG 2682Вітаємо з перемогою у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» студентку 3 курсу кафедри Туризму і готельного господарства!

Наукова робота Гомонець Таміли Володимирівни за темою «Дослідження проблематики оцінювання якості готельних послуг» здобула 2 місце серед 43 робіт.

Науковий керівник д.е.н., доцент Богдан Наталія Миколаївна отримала подяку організаторів Конкурсу за підготовку переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Декана факультета Менеджменту Писаревського Іллю Матвійовича було відзначено грамотою за професійну роботу у складі конкурсної галузевої комісії Конкурсу.

IMG 26842photo 2019 04 24 18 35 35

Підсумкова конференція відбулася 17 квітня на базі Одеської національної академії харчових технологій.

20 Вступ правила ХНУМГ

Сейчас 150 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте