viktorandmaria25 квітня 2019 р. на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбулась підсумкова конференція з підведення підсумків ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт іноземною мовою за професійним спрямуванням з гуманітарних наук нефілологічного профілю.

За результатами конференції студентка 4 курсу, гр. МГКТС факультету Менеджменту ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Челомбітько М. В. з науковою роботою на тему «STRATEGIES FOR THE SMALL CITIES DEVELOPMENT» нагороджена дипломом II ступеня. Робота була представлена в секції «Соціологія».

Науковий керівник к-т філос. наук, доц. Радіонова Л. О. отримала подяку організаторів Конкурсу за підготовку переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з гуманітарних наук нефілологічного профілю – соціології.

Вітаємо та щиро зичимо подальших наукових успіхів!

20 Вступ правила ХНУМГ

Сейчас 126 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте