57935975 2152633704812524 5831317968687988736 n copy18 березня 2019 року в Університеті спільно з партнерами проведено інформаційну сесію "Права гомосексуальних людей в Україні".

Згідно з дослідженнями Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI) близько 90% людей в Україні ніколи не мали можливості поговорити або дізнатися про права гомосексуальних людей. Отже було розроблено формат інформаційних сесій - безпечного простору, створеного задля обговорення проблем толерантності, засад запобігання дискримінації та обговорення питання юридичних прав, які не доступні гомосексуальним людям в Україні.

Кравець Ольга,с. викладач Кафедри, координаторка Школи толерантності, яка діє при Гендерному центрі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, та Громадська організація "Харківське Жіноче Об'єднання "Сфера" (ГО "ХЖО "Сфера") ініціювали проведення пілотної інфосессії для студенів кафедри Туризму і готельного господарства Університету.

"Спочатку тема завжди викликає напруження, - говорить Анна Шаригіна, координаторка проектів ГО "ХЖО "Сфера", - тому що люди думають, що мова ітиме про тілесність або сексуальність. Натомість ми підіймаємо питання законодавчого регулювання життя деяких громадян та громадянок нашої країни."

"Участь в інфосесії - це чудова нагода переосмислити свій досвід, подумати, чи всі громадяни і громадянки мають рівний доступ до реалізації своїх прав, як можна протидіяти дискримінації" - коментує Дар'я Нагаївська, тренерка інформаційних сесій, сертифікована Національним демократичним інститутом міжнародних відносин.

Захід відбувся у невимушеный атмосфері і досяг своєї мети: надав учасникам та учасницям об'єктивну інформацію. А що з нею робити - вирішуватимуть тільки вони.

Учасники заходу отримали сертифікати.

58441275 2152634031479158 5698080803196502016 n copy

Більше фото