IMG 1791Викладачі кафедри Туризму і готельного господарства д.е.н., доц. Богдан Наталія Миколаївна та к.е.н., ас. Соколенко Анна Сергіївна успішно пройшли програму міжнародного стажування за темою «Інноваційні методи та технології вищої освіти в контексті світової глобалізації» в Варненському університеті менеджменту, м. Варна, Болгарія.

У програмі стажування розглядались такі питання: глобальні цінності, глобальний освітній простір: інноваційні методи та технології в вищій освіті в контексті глобального світу; вища освіта в глобальному контексті: університет-місце глобального партнерства та методи взаємодії в вищій освіті.

IMG 1792 IMG 1796

IMG 1793 IMG 1794

У ході стажування викладачі були ознайомлені з роботою Університету, з особливостями навчального процесу, з його матеріально-технічною базою. Викладачі ознайомились з історією міста Варна, а також відвідали сучасну міську виноробну майстерню та Монастир.

20 Вступ правила ХНУМГ

Сейчас 328 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте