viktorandmaria 1Вже третій рік поспіль ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм» проходив у Київському національному університеті харчових технологій. 

Від нашого Університету в змаганнях серед студентів освітнього рівня «магістр» приймала участь і отримала перемогу студентка групи МТУР2018 – Левченко Анастасія Сергіївна, яка посіла 3 місце серед всіх українських студентів, які приймали участь в цьому конкурсі.

Студентка 3-го курсу групи ТУР2016-1 – Зміївська Анастасія Ігорівна також показала високі результати і в загальному заліку посіла 29 місце.

Слід відзначити, що цьогорічні завдання творчого етапу вразили не тільки учасників, але й членів журі своїм виключно практичним спрямуванням, високим рівнем деталізації, обґрунтованості та підготовки.

Традиційно на другий день для всіх учасників була підготовлена цікава програма. Так, всі студенти та їх супровідники мали нагоду відвідати майстер-клас, який підготувала команда готелю «Hilton Kyiv». А члени журі познайомились із можливістю приготування парфумів в домашніх умовах.

Кафедра Туризму і готельного господарства щиро дякує організаторам – Київському національного університету харчових технологій, всьому колективу дружньої кафедри туристичного та готельного бізнесу, та особисто її завідувачу – д-ру екон. наук, доценту Дарії Іванівні Басюк за високий рівень організації, розробку креативних та практично-орієнтованих завдань, гостинний прийом, цікаву програму перебування для студентів та викладачів. Бажаємо колегам натхнення та подальших успіхів.

logo tour kname

Мы в соцсетях

facebook instagram twitter

Подписка на новости

 

Довідник абітурієнта ХНУМГ 2019

Университет в соцсетях

Kname facebook instagram

Вступ2019

 Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

 

 

Догов на пр

Сейчас 235 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте