IMG 39694 липня 2019 року начальниця відділу Корпоративних комунікацій і PR, старший викладач кафедри Туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Ольга Кравець провела тренінг для учасників Програми стажування молоді в Апараті Верховної Ради України «Ліга інтернів».

Як маркетинговий інструмент, презентація має конкретне завдання щодо продажу або просування певної ідеї/проєкту. Перше враження, обробка змісту презентації на емоційному рівні та пошук зорових асоціацій відбувається ще до того, як людина усвідомить сутність самої презентації. За нейромаркетинговими дослідженнями поведінки споживачів між первинною візуальною обробкою інформації й початком процесу прийняття рішення проходить усього декілька сотень мілісекунд. І не останню роль у цьому процесі відіграє дизайн. Створення ефективних презентацій — справжня бізнес-компетенція, необхідна для успішної діяльності сучасної людини.

Як формувати перше враження, визначати формат презентації, оформлювати візуальний контент (фото-, відеоматеріали, кольорові палітри, шрифти і т.д.), вміти використовувати зовнішні й технічні чинники у приміщенні, де відбуватиметься виступ, для підсилення впливу на аудиторію тощо навчала інтернів під час тренінгу «Рецепт успішної презентації» Ольга Кравець.

IMG 3919 IMG 3902

Довідка: Програму стажування молоді в Апараті Верховної Ради України адмініструє громадська організація «Ліга інтернів» спільно з Управлінням кадрів Верховної Ради. Програма стажування реалізується відповідно до Розпорядження Першого заступника Керівника Апарату Верховної Ради України №165-к «Про зарахування до участі в Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році» від 5 лютого 2019 року. Стажування триває 6 місяців, у ньому беруть участь 50 інтернів з різних регіонів України, які пройшли конкурсний відбір.

Докладніше: http://www.interns.org.ua/uk/content/recept-uspishnoyi-prezentaciyi

Сейчас 323 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте