DSC 7940Традиційно на початку навчального року в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова ректор Університету, проф., д-р з держ. упр. Бабаєв В.М. проводить зустріч з першокурсниками. 17 вересня 2019 року відбулась зустріч одного з найбільших факультетів Університету – факультета Менеджменту.

На початку зустрічі Володимир Миколайович виділив ті здобутки Університету, які безпосередньо спрямовані на розвиток освітнього, науково-дослідного процесу, матеріально-технічної бази та соціальної сфери.

DSC 8015 DSC 8031

Представниками відповідних структурних підрозділів студентам були презентований потенціал можливостей Студентського сенату, Профкому студентів, Центру міжнародної діяльності та освіти, цифрового університету, особливості навчально-виховного процесу та вільного вибору дисциплін.

DSC 8146 DSC 7944

Зустріч пройшла у форматі відкритого діалогу. Такий формат обраний з метою можливості адміністрації та студентів почути проблеми та побажання один одного.

Сейчас 117 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте