2019 10 09 12.42.2107.10.2019 р. доцентом кафедри Туризму та готельного господарства, к.е.н. Соколенко Анною Сергіївною проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни «Організація ресторанного господарства».

На занятті на тему «Сlassification of restaurant enterprises. Тypes of restaurants enterprises and their characteristics» студенти третього курсу груп ТУР2017-1,2,3 та ГРС2017-1,2,3 отримали знання щодо класифікації сучасних типів закладів ресторанного господарства, а також їхні характеристики, що наведені у Міжнародному стандарті галузевої класифікації видів економічної діяльності. Окрім цього студенти поповнили свій словниковий запас новими термінами та ознайомились з термінологією на англійській мові.

На лекції були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри Туризму і готельного господарства. Заняття було проведене на високому педагогічному рівні й одержало схвальні відгуки.

Сейчас 220 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте