Clipboard0221.10.2019 року в рамках вивчення дисципліни «Туристські ресурси України» (викладач доцент кафедри Туризму і готельного господарства Поколодна М.М.) для студентів була зорганізована лекція – презентація «Можливості інноваційних технологій в іміджевих проектах», на якій були презентовані здобутки спільних зусиль Департаменту інноваційного розвитку і іміджевих проектів Харківської міської ради, Центру музеєзнавства та пам’яткознавства Народної української академії та ГО «Фундація «Схід - Захід»).

Актуальність даного заходу полягає в тому, що багато цікавих об’єктів нашої держави перебуваючи в господарському обігу або з інших причин на даний час не можуть бути задіяні в екскурсійному показі, проте являють значний інтерес для відвідувачів, і в майбутньому, мають стати значними точками тяжіння та навіть туристичними брендами територій.

Для Харкова таким об’єктом є Старий цирк та сформований навколо нього цирковий квартал з його вертикулярною архітектурою – явище унікальне навіть для світового рівня. А чого вартий той факт, що на теперішній час в місті існує відразу три циркові будівлі (таку розкіш має лише Париж), працювали відомі циркові артисти та цілі циркові династії – все це має стати ще одним новим тематичним екскурсійним маршрутом, який розрахований на широкі верстви населення, адже циркове мистецтво люблять всі!

P91021 105645 P91021 102144 P91021 113924

На теперішній час в Старому цирку екскурсії проводяться нерегулярно, а його приміщення не завжди готове приймати гостей, саме тому народилася ідея створення віртуального музею даного об’єкту про реалізацію якої студентам розповідала Жукова Олена Вікторівна, керівник Центру музеєзнавства та пам’яткознавства Народної української академії, яка ознайомила студентів з сучасними методами пристосування об’єктів до екскурсійного застосування та показу, а саме: музеєфікацією та ревіталізацією, та власне технологіями створення віртуальних музеїв. Про історію циркового мистецтва Харкова та Старого цирку Грікке зокрема, доповідав його штрех-шталмейстер Юрій Борисович Соболєв. Можливості та основні напрями

роботи Департаменту інноваційного розвитку і іміджевих проектів, який власне і надав кошти на реалізацію ініціатив з міського бюджету, розповіла його фахівець Старченко Олена Валеріївна.

Висловлюємо слова подяки за цю цікаву зустріч, енергійності та безмежну любов до нашого міста - Рязановій Світлані Євгеніївна - Директору Туристичного інформаційного центру Харкова.

Віртуальний музей харківської циркової культури «Старий цирк Грікке», можна буде відвідати з будь-якої точки світу. Це дозволить привернути увагу потенційних інвесторів до ревіталізації історико-архітектурної пам'ятки та відповідно розширить потенціал туристських ресурсі Харкова.

Сейчас 193 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте