В рамках ведення кураторської роботи і виховання студентів в дусі поваги до власного навчального закладу його традицій та історії студенти 1 курсу групи ТУР 2014-1 під керівництвом куратора доц. кафедри Туризму і готельного господарства Поколодної Марії Миколаївни відвідали оглядову екскурсію по Музейному комплексу Університету, яку для них гостинно та на високому професійно-методичному рівні провела директор музею Єлисєєва Тетяна Павлівна.

ТУР14-1

В ході екскурсії студенти ознайомилися з історією родини та творчістю О.М. Бекетова. Дізналися про історію розвитку закладу, його видатних співробітників.

ТУР14-1 общеее фото  Экспозиция Музея

Особливий інтерес у студентів викликав експонат – макет будівель університету в структурі забудови міста та діорама «Старий Харків».

Диорама  Университет в комплексе города

Не менш вразили, зачарували та заставили задуматися про вічне першокурсників роботи скульптора Міртали Пилипенко.

Экспозиция Мирталы Пилипенко
Екскурсанти щиро дякують всім співробітникам Музейного комплексу та особливо Тетяні Павлівні за цікаву екскурсію та за запрошення до майбутніх екскурсій та можливостей співпраці.

Сейчас 144 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте