073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

Навчання за напрямом «Туризм» завжди вирізняє практична спрямованість та можливість глибокого опанування професійними навичками та знаннями, особливо з циклу дисциплін професійного спрямування. Так, в рамках вивчення дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» студенти 3-го курсу під керівництвом доцента кафедри Туризму і готельного господарства Поколодної Марії Миколаївни відвідали навчальну показову тематичну екскурсію в Музейному комплексі ХНУМГ, присвячену експозиції Музею академіка архітектури О. М. Бекетова, яку для них провела співробітник музею Тетяна Олександрівна Лобенцева.

За час екскурсії Тетяна Олександрівна висвітлила для майбутніх фахівців-екскурсоводів найцікавіші сторінки з біографії видатного вченого та справжнього харків'янина, який щиро любив і поважав своє місто. Познайомила студентів з родинним деревом Бекетових-Алчевських та діяльністю численних представників цих видатних харківських родин. Як і всій родині Бекетових, Олексію Миколайовичу притаманні риси просвітника, педагога, мецената. Саме такою, завдяки вмілому сполученню методичних прийомів показу і розповіді представилася студентам постать вченого, ім'я якого носить наш навчальний заклад.

                

Окремою підтемою екскурсовод виділила характеристику архітектурного надбання великого майстра. Одним із найважливіших напрямків у архітектурній творчості О. М. Бекетова є проектування та будівництво навчальних закладів. Особливою рисою в проектах пропонованих споруд була обов'язкова присутність музейних приміщень, завдяки чому власне з'явився і музей в ХНУМГ.


Студенти та доцент Кафедри щиро дякують Тетяні Олександрівні за професійно проведену екскурсію та наданій можливості наочного опанування дії екскурсійного методу повідомлення знань та застосування методичних прийомів.

Мы в соцсетях

facebook instagram twitter

logo tour kname

Университет в соцсетях

Kname facebook instagram

Обложки для Facebook

КОНФЕРЕНЦІЇ

20 Вступ правила ХНУМГ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

 

Сейчас один гость и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте