Полчанінова Ірина Леонідівна

polchaninovaПолчанінова Ірина Леонідівна

Доцент кафедри Туризму і готельного господарства, кандидат економічних наук (з 2014 р.).

Закінчила Харківську державну академію міського господарства у 2003 році за спеціальністю «Менеджмент організацій» (спеціалізація «Менеджмент міжнародного туризму»), кваліфікація: магістр менеджменту організацій.

В 2003 р. – 2004 р. – асистент кафедри Економіки і управління в міському господарстві та будівництві факультету післядипломної освіти та заочного навчання Харківської державної академії міського господарства.

В 2004 р. – 2011 р. – асистент кафедри Туризму і готельного господарства факультету менеджменту Харківській національної академії міського господарства;

В 2011 р. – 2015 р. – старший викладач кафедри Туризму і готельного господарства факультету менеджменту Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова.

В 2014 р. захистила дисертацію на тему «Управління розвитком регіонального готельного комплексу».

З 2015 р і по теперішній час займає посаду доцента кафедри Туризму і готельного господарства факультету менеджменту Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова. Викладає навчальні курси: «Основи туризмознавства», «Рекреаційні комплекси світу», «Міжнародні стандарти обслуговування в засобах розміщення», «Менеджмент готельно-ресторанного господарства», «Екскурсознавство».

Наукові інтереси: менеджмент сфери гостинності, проблеми розвитку регіонального туризму, імплементація міжнародних стандартів гостинності в українську практику.

Автор 101 публікації, з них 73 наукового та науково-методичного характеру (у тому числі 1 підручник з грифом МОН України, 1 навчальний посібник, 22 статті у фахових виданнях України) та 28 праць навчально-методичного характеру. Розроблено та впроваджено 6 дистанційних курсів.


logo tour kname

ДОД 19 10 10 бан

Мы в соцсетях

facebook instagram twitter

Подписка на новости

 

Довідник абітурієнта ХНУМГ 2019

Университет в соцсетях

Kname facebook instagram

Вступ2019

 Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

 

 

Догов на пр

Сейчас 117 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте