073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

Кафедра Туризму і готельного господарства

Кафедра Туризму і готельного господарства (кафедра ТіГГ) — структурний підрозділ Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, є випускачою і здійснює підготовку бакалаврів і магістрів за спеціальностями: «Менеджмент», «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм».

Очолює Кафедру доцент, д-р екон. наук Оболенцева Лариса Володимирівна.

Професорсько-викладацький склад Кафедри — висококваліфіковані фахівці в галузі туризму, готельно-ресторанного господарства, курортного сервісу, економіки, управління підприємствами сфери гостинності. Викладачі Кафедри постійно вдосконалюють навчально-методичну базу дисциплін шляхом розробки нових підручників і навчальних посібників, методичних вказівок і програм навчальних дисциплін, що відповідають вимогам чинного законодавства, потребам ринків регіону та України.

З метою формування сучасного підходу до надання освітніх послуг студентам денної та заочно-дистанційної форм навчання викладачами Кафедри створено понад 50 дистанційних курсів на платформі «Moodle».

Студенти Кафедри займаються науково-дослідницькою діяльністю, беруть активну участь в науково-практичних конференціях, займають призові місця в профільних конкурсах наукових робіт, олімпіадах регіонального та міжнародного рівня.

Студенти проходять практику в профільних установах різних регіонів України (Харків, Одеса) та зарубіжжя (Туреччина, Греція, Фінляндія, Білорусь). Кафедра співпрацює з вітчизняними готельними підприємствами: ТОВ «Ходос», готель «Аврора»; ПАТ «Готель «Харків»; ДП «Санаторій« Березівські мінеральні води» та ін. Укладено договори про співпрацю з туристським оператором «ТEZ TOUR», «ANEX TOUR», «Hotel Restaurant (Aigue Marine)», м Трегуір Франція.

Випускники Кафедри — конкурентоспроможні фахівці на ринку праці. На Кафедрі навчаються докторанти, аспіранти, і слухачі факультету післядипломної освіти, підвищують кваліфікацію викладачі інших ЗВО.

Коллаж


Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

Обложки для Facebook

Обговорення ОПП

КОНФЕРЕНЦІЇ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

На сайті 334 гостей та користувачі відсутні