Участь у Міжнародній науковій конференції у Литві викладачів кафедри Туризму і готельного господарства

BalandinaPolchaninova8-9 травня 2019 року викладачі кафедри Туризму і готельного господарства доц., к.е.н. Баландіна Ірина Сергіївна та Полчанінова Ірина Леонідівна взяли участь в Міжнародній науковій конференції «Сучасні проблеми в бізнесі, менеджменті та економіці», що проводиться щорічно з 2011 року в м. Вільнюс, Литва.

Викладачі Кафедри представили доповідь на тему «Recreation capacity of Ukraine’s regions, strategic goals of its usage and building», де розкрили проблемні питання рекреації в Україні та запропонували механізм управління та сталого розвитку рекреаційного потенціалу країни.

Balandina certificate Polchaninova certificate

Організатори конференції: Технічний університет Вільнюса ім. Гедімінаса (Литва), Ризький технічний Університет (Латвія), Талліннський університет технологій (Естонія), Білостоцький університет технологій (Польща), Краківський університет економіки (Польща), Римський университет III (Італія).

Тематика конференції пов’язана з сучасними проблемами економіки та менеджменту, управлінням розвитком сучасних організацій, дигіталізацією бізнес-процесів. У роботі конференції, крім організаторів, прийняли участь науковці з Великобританії, Греції, Румунії, Китаю, Німеччини, США, Чехії та інших країн.


Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

КОНФЕРЕНЦІЇ

20 Вступ правила ХНУМГ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

 

На сайті 175 гостей та користувачі відсутні