Вітаємо із перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент»!

Привітання13-15 березня 2019 р. на базі Одеського державного екологічного університету відбулась підсумкова науково-практична конференція з підведення підсумків ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності».

Детальніше...

Майстер-класи з в’язання туристських вузлів в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова

1Вузли в‘язали ще за часів неоліту, про що свідчать знахідки у Фінляндії. За історію людства вузли допомагали у господарстві, промислі й навіть мали культове значення! З тонкощами в’язання туристських вузлів студентів Університету під час серії майстер-класів ознайомив Абрамов В.В.

Детальніше...

Майстер-клас «Стандарти обслуговування гостей в ресторані» в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова

ХНУМГ ім. О.М. Бекетова26 лютого 2019 року усі бажаючі в інтерактивному форматі змогли ознайомитись з сучасними стандартами ресторанного сервісу на майстер-класі від к-та екон. наук, ас. кафедри Туризму і готельного господарства Соколенко А.С.

Детальніше...

Запрошуємо до участі в конференції!

Конф 3 4 2019Запрошуємо школярів, студентів, аспірантів та молодих науковців до участі у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегія розвитку міст: молодь і майбутнє (інноваційний ліфт)», яка відбудеться 3 квітня 2019 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова!

Детальніше...

Вітаємо з новорічними святами!

HNYКолектив кафедри Туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О.М. Бекетова щиро вітає колег, студентів та друзів з прийдешніми святами! 

Миру, добра, міцного здоров'я, здійснення мрій та реалізації планів! Нехай Новий рік принесе багато цікавих подорожей та зустрічей!

Для екскурсійного обслуговування вихідних не існує!

Фото 1У неділю, 16 грудня, студенти кафедри Туризму і готельного господарства проводили учбову тематичну екскурсію на тему «Прогулянка садом Шевченко». Така форма складання екзамену вже стала традиційною для дисципліни «Організація екскурсійної діяльності».

Детальніше...

logo tour kname

Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

Підписка на новини

 

vtour

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

 Баннер Довідника 2018

 

 

Угода на пр

На сайті 97 гостей та користувачі відсутні