У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова оголошено карантин

карантин 2020Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року, листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 року № 1/9-154, в ХНУМГ ім. О.М.Бекетова оголошено карантин на три тижні: з 12 березня до 3 квітня 2020 року.

Детальніше...

Вийшов з друку підручник «Діяльність туристської самодіяльної організації»

АбрамовНадрукований підручник Абрамова Валерія Володимировича, доцента кафедри Туризму і готельного господарства Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, Майстра спорту СРСР, інструктора спортивного туризму Міжнародного класу, Почесного працівника туризму України - «Діяльність туристської самодіяльної організації»

Детальніше...

Кравець О.М. стане тренером післядипломної сертифікатної програми «Менеджмент у закладах місцевого самоврядування України»

Кравець О.М.25-28 січня 2020 року в Києві ст. викладач кафедри Туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О.М. Бекетова пройшла навчання за міжнародною тренінговою програмою для тренерів «Управління в українських органах місцевого самоврядування для лідерів, менеджерів середньої ланки, фахівців державної служби».

Детальніше...

Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

КОНФЕРЕНЦІЇ

20 Вступ правила ХНУМГ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

 

На сайті Один гість та користувачі відсутні