073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

Поколодна М. М.1 лютого 2015 р. на базі КЗ «Обласна станція юних туристів» проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України наукової секції «Науки про Землю». Доцент кафедри Туризму і готельного господарства, к-т географічних наук Поколодна М. М., в рамках ведення профорієнтаційної роботи спільно з вчителем вищої категорії Харківської гімназії №39 Харківської міської ради Харківської області – Павлюк Л. В. вже декілька років поспіль займаються підготовкою та науковим керівництвом робіт по даному напряму. Їх вихованці неодноразово становилися переможцями і займали треті та другі місця в обласних конкурсах, і в подальшому ставали студентами ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

Проте цього року результат – найвищий. Наукова робота учениці 10–А класу Андрусик А. А. – зайняла 1 місце в Харківській області. Андрусик А. А. – дуже обдарована особистість і має високі досягнення не тільки в географічній науці, але й в іноземних мовах – що є гарною передумовою до вступу на навчання до ХНУМГ на спеціальність «Туризм».

Користуючись гарною нагодою поспілкуватися з зацікавленою аудиторією - оскільки саме на цьому заході зібралися учні, які поглиблено вивчають географію та їх вчителі, доц. Поколодна М. М. провела презентацію спеціальностей ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та звернула їх увагу на той факт, що 10 напрямів в Університеті приймають на свої спеціальності абітурієнтів, які мають сертифікати по ЗНО саме з географії. Всім присутнім були надані якісні інформаційні матеріали, підготовлені Центром довузівської підготовки та працевлаштування випускників та безпосередньо кафедрою Туризму і готельного господарства.

 Крок до науки   pokolodna podyaka 1.02.15   Андрусик А.

Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

Обложки для Facebook

маг

КОНФЕРЕНЦІЇ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

На сайті 98 гостей та користувачі відсутні