073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

alt1 вересня 2015 року відбулося урочисте посвячення в студенти Університету

Урочисте свято почалося із концерту-привітання на площі перед центральним корпусом Університету. Перед присутніми виступили представники керівництва Університету: ректор – проф. В.М. Бабаєв, почетний ректор Л.М. Шутенко, перший проректор Г.В. Стадник, проректор із координації навчально-виховної роботи О.І. Малєєв та почесні гості свята.

У святкових привітальних словах Ректор привітав першокурсників зі вступом до студентської родини Університету, а також перелічив здобутки та майбутні перспективи розвитку Університету.

alt

Із щирими та теплими словами привітань та вдячності до Університету до першокурсників звернулися і випускники Університету та побажали всім цілеспрямованості, успішного навчання та незабутніх студентських років. Творчі колективи також приготували всім присутнім чудове свято живої музики та прекрасних виступів талановитих співаків.

alt

В Актовій залі першокурсники факультету Менеджменту познайомилися із деканом факультету  проф. І. М. Писаревським та заступниками декана – Д.О. Шаповаленко, А. Карюком та Ю.В. Краснокутською, завідуючими кафедр факультету, кураторами груп, а також представниками Профсоюзного бюро Університету.

       

                        

Шановні студенти, бажаємо Вам успіхів у навчанні та побудуванні власної карєри!

 

Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

ЦДОК копия

КОНФЕРЕНЦІЇ

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

photo 2021 01 01 18.03.37

На сайті 169 гостей та користувачі відсутні