073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

TForum 2015 0Завiдувач кафедри кафедри Туризму i готельного господарства професор Писаревський Iлля Матвiйович i доцент Кафедри Андренко Iрина Борисiвна взяли участь у роботi VII-ого Мiжнародного туристського форуму «Харкiв: партнерство в туризмi».

VII-ий Мiжнародний туристський форум «Харкiв: партнерство в туризмi» вiдбувся 24-25 вересня 2015 року у Харковi за участю iноземних мiст-партнерiв та побратимiв Харкова.

Фахiвцi профiльноi кафедри Туризму i готельного господарства ХНУМГ ім. О. М. Бекетова  прийняли участь у роботi Мiжнародноi конференцii «Тенденцiї та перспективи розвитку сфери гостинностi сучасного мiста», що була запланована в рамках Форуму.

      Писаревский  TForum 2015 3  TForum 2015 8

В межах заходу було проведено двi панельнi дискусii «Державно-приватне партнерство  форми спiвпрацi у сферi туризму» i «Дiловий i подiєвий туризм: тенденцiї i перспективи розвитку», в ходi яких було обговорено актуальнi проблеми i тенденцiї у сферi туризму i гостинностi.

На форумі також була представлена ​​інформаційно-презентаційна експозиція туристського потенціалу іноземних міст-партнерів.


Більш детально про захід можна дізнатися тут 

Переглянути фотозвіт

Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

Обложки для Facebook

Обговорення ОПП

КОНФЕРЕНЦІЇ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

На сайті 94 гостей та користувачі відсутні