Методсемінар з іноземної мовиЗа сучасних умов забезпечення конкурентних переваг фахівця та розвиток програм академічної мобільності студентів зумовлюють зростання значущості мовної підготовки в освітньому процесі.

25 листопада 2015 року відбувся Методичний семінар кафедри Туризму і готельного господарства на тему: «Інтеграція іноземної мови до професійної підготовки фахівців в Університеті».

В ході семінару було розглянуто основні положення Концепції інтеграції іноземної мови до професійної підготовки фахівців у ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, затверджено перелік навчальних дисциплін, викладання яких буде проводитися англійською мовою з першого семестру 2016/17 н.р., сформовано робочу групу викладачів, відповідальних за підготовку навчально-методичного забезпечення (у т ч. дистанційних курсів).

Слід зазначити, що на Кафедрі також активно проходить підготовка професорсько-виклададького складу з вивчення англійської мови.

Обговорення ОПП