Приготовуння страв зі студентами ЦЗНУ межах дисципліни «Технологія приготування продукції ресторанного господарства» було проведене лабораторне заняття для студентів Центру заочного навчання.

У лабораторії «Ресторан» НТЦ «Готель «Освіта» під керівництвом викладача кафедри Туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О.М. Бекетова Соколенко А.С.студентами 4-го курсу груп ХарГОТ2012-1 та ХарГОТ2012-2з були приготовлені страви з овочів, плодів і грибів: запіканка овочева, голубці овочеві, зрази картопляні, овочеве рагу, перець фарширований.

Приготовуння страв зі студентами ЦЗН     Приготовуння страв зі студентами ЦЗН    Приготовуння страв зі студентами ЦЗН

Приготування страв завершилося презентацією і традиційною дегустацією. Страви не мали відхилень й були оцінені на «відмінно».

Приготовуння страв зі студентами ЦЗН

маг